WISH CHRISTINA – uelastycznienie, lift konturu, ujędrnienie 40+, przeciwzmarszczkowy

WISH CHRISTINA – uelastycznienie, lift konturu, ujędrnienie 40+, anti-age przeciwstarzeniowy, zabieg przeciwzmarszczkowy

Linia Wish to innowacyjna seria produktów mających na celu spowolnienie procesu starzenia się skóry poprzez zwiększenie efektywności naturalnych mechanizmów anti-aging, a także zwiększając odporność skóry na
działanie niekorzystnych czynników, które przyspieszają proces starzenia się. Preparaty serii WISH to mieszanina składników aktywnych wzmacniających barierę ochronna skóry. Również jako zabieg przeciwzmarszczkowy. Kosmetyki wykorzystywane do pielęgnacji domowej w połączeniu z zabiegami w gabinecie pozwalają na szybkie korygowanie zmian związanych z wiekiem, poprawiają elastyczność, koloryt i teksturę skóry.

Problem

Zmarszczki, obniżenie elastyczności skóry to dobrze znane objawy starzenia się, które w wyniku procesów fizycznych takich jak spowolnienie procesu odnowy komórek, zmniejszenie ilości kwasu hialuronowego, brak
równowagi hormonalnej i spowolnienie metabolizmu. Objawy te nasilają się w pod wpływem działania niekorzystnych czynników zewnętrznych (na przykład, nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV) i niezdrowy tryb życia (alkohol, palenie tytoniu, stres). Wraz z wiekiem, proces starzenia się skóry staje się coraz bardziej widoczny. Jednym z najbardziej widocznych objawów to zmiana konturu twarzy, zmarszczki mimiczne, przebarwienia. Po 40 r.ż. spowalnia się proces syntezy melatoniny, aby wspomóc procesy regeneracji i odnowy skóry należy jej dostarczyć bardziej aktywnych składników , które będą ją chroniły przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Rozwiązanie

Większość preparatów anti-aging skierowanych jest na zapobieganie wczesnym oznakom starzenia się skóry, takim jak drobne linie i zmarszczki. Firma CHRISTINA opracowała pełną serię preparatów kosmetycznych WISH to wynik wspólnej pracy badawczej wybitnych uczonych i zespołu doświadczonych kosmetologów. Oryginalnereceptury preparatów, zawierających współczesne , uzasadnione naukowo, wysokiej jakości komponenty , wykorzystanie najnowszych technologii umożliwiło stworzenie kompleksowego systemu spowalniającego proces starzenia skóry. Zawarte w linii innowacyjne peptydy poprawiają procesy regeneracyjne, stymulują odnowę naskórka i macierzy skóry właściwej. Połączenie przeciwutleniaczy, ekstraktów roślinnych, witamin i składników NMF chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, pobudza krążenie i wzmocnią barierę ochronną naskórka. Preparaty linii WISH nie tylko przywracają skórze to, co straciła z latami, lecz także stymulują naturalne mechanizmy organizmu do walki ze starzeniem i do transformacji starzejącej się skóry na młodszą.

 • Natychmiastowe korzyści z zabiegu Wish:
  – Natychmiastowe nawilżenie skóry wokół oczu i szyi o 300%
  – Pozostawia uczucie nawilżenia skóry wokół oczu i szyi o 87% po 8 godz. od zabiegu
  – Redukuje zmarszczki o 44%
  – Wygładza zmarszczki wokół oczu i szyi o 60%
  – Rozjaśnia, wygładza i wyrównuje tekturę skóry
  – Chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników skóry
  – Ujędrnia i odżywia skórę
  – Zwiększa poziom nawilżenia skóry
  – Chroni skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników
 • Długotrwałe korzyści z zabiegu Wish:
  – Poprawia elastyczność skóry o 38%
  – Lifting skóry i poprawa konturu twarzy
  – Odżywienie i regeneracja
  – Rozjaśnia koloryt skóry
  – Wydłużenie cyklu życia zdrowych komórek skóry o 50%
  – Odbudowa komórek
  – Przyspiesza proces regeneracji i różnicowania komórek skóry
  – Zwiększa przenikanie substancji odżywczych w głąb skóry

Nauka a rezultaty zabiegu Wish
Linia WISH to 8-stopniowy zabieg przeciwstarzeniowy, który odwraca i zapobiega pojawianiu się oznak
starzenia skóry. Chroni cerę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Unikalna mieszanina peptydów zawartych w linii WISH zapobiega powstawaniu się zmarszczek, blokują sygnały neuroprzekaźników, tym samym zmniejsza skurcze mięśni mimicznych twarz. Dzięki temu skóra jest jędrna i elastyczna. Zabieg WISH ma wysoką skuteczną dzięki zastosowaniu zaawansowanych peptydów:

1. Bardzo aktywne substancje odmładzające o optymalnym stężeniu, pozwalają na zmniejszenie zewnętrznych i wewnętrznych oznak starzenia się skóry. Naukowo zaawansowane składniki aktywne zwiększają przenikanie substancji aktywnych i wzmacniają działanie odmładzające.
2. Wielopoziomowa ochrona przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Z wiekiem skóra potrzebuje zwiększonej ochrony. W ciągu dnia kiedy jest narażona na promieniowanie UV i w nocy kiedy regeneracja i odmłodzenie skóry jest znacznie efektywniejsze.
3. Składniki aktywne naukowo wzmocnione zwiększają przenikanie składników w głąb skóry i poprawiają ich wydajność

>Zobacz pozostałe zabiegi na twarz