FLUOROXYGEN +C CHRISTINA – aktywna wit.C, regeneracja, wyrównanie kolorytu, rozjaśnienie przebarwień

FluorOxygen +C Christina – rozjaśnienie przebarwień, aktywna wit.C, regeneracja, wyrównanie kolorytu

FluorOxygen +C to program do pobudzenie regeneracji i wyrównania kolorytu skóry. Preparaty tej linii zmniejszają przebarwienia posłoneczne i potrądzikowe, a także przywracają elastyczność, jędrność skóry i zapobiegają efektowi fotostarzenia. Aktywne składniki zawarte w linii są kompatybilne i mają głównie działanie regeneracyjne na obszarze przebarwień. Wygładzają skórę i zmniejszają zmarszczki mimiczne, dlatego najskuteczniejszy efekt przynosi połączenie działania preparatów w salonie i kosmetyków do domowego stosowania z tej samej linii FluorOxygen +C.

 • Natychmiastowe korzyści z zabiegu FluorOxygen +C:
  – Usuwa martwe komórki naskórka
  – Głęboko oczyszcza skórę
  – Pobudza fibroblasty
  – Zwiększa syntezę kolagenu i elastyny
  – Hamuje produkcję melaniny
  – Rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
 • Długotrwałe korzyści z zabiegu FluorOxygen +C:
  – Redukcja melaniny, rozjaśnienie przebarwień
  – Wzmocnienie bariery ochronnej skóry
  – Przyspieszenie odnowy naskórka
  – Pobudzenie do pracy fibroblastów, co zwiększa syntezę kolagenu i elastyny
  – Likwidacja pierwszych objawów starzenia skóry
Problem
Różne czynniki endo- i egzogenne mogą naruszać proces melanogenezy. W efekcie pojawiają się przebarwlenia, a nadmierna eskpozycja na promieniowanie UV pogarsza stan skóry. Na wygląd skóry ma wpływ nie tylko ilość pigmentu, ale także jej grubość, odcień, stopień uwodnienia i mikrokrążenie.
Rozwiązanie
Preparaty linii FluorOxygen+ C skutecznie rozjaśniają przebarwienia i zdecydowanie wyrównują koloryt skóry. Zwiększają elastyczność, stymulują metabolizm, odżywiają skórę i znacznie poprawiają jej wygląd. Zabieg niweluje pierwsze oznaki starzenia skóry, a także poprawia jej odporność na czynniki zewnętrzne. Każdy preparat rozwiązuje swoje określone zadanie i przygotowuje skórę do kolejnego etapu zabiegu. Stężenie składników aktywnych zwiększa się krok po kroku, co podnosi skuteczność programu. Głównym etapem zabiegu jest zastosowanie unikalnego proszku zawierającego stabilną postać kwasu askorbinowego aktywowanego bezpośrednio przed nałożeniem na skórę.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
Wskazania-diagnostyka: Zabieg FluorOxygen +C jest skuteczną metodą leczenia nadmiernej pigmentacji skóry, uszkodzeń posłonecznych tj:. plamy soczewicowate, piegi, zmarszczki, brak jędrności skóry, skóra sucha, matowa (bezpośredni efekt grubszej warstwy rogowej). Objawy te występują najczęściej u mężczyzn i kobiet w wieku powyżej 25 lat. Zabieg jest odpowiedni dla wszystkich rodzaju skóry.

Przeciwwskazania: Ze względu na wysoki poziom witaminy C, klienci mogą odczuwać swędzenie lub uczucie gorąca w chwili stosowania produktów, dlatego zaleca się sprawdzenie reakcji skóry przed wykonaniem zabiegu. Skóra może być bardziej sucha niż zwykle ze względu na działanie retinolu i kwasu glikolowego. Klienci z cienką lub wrażliwą skórą mogą odczuwać pieczenie / uczucie rozgrzania i zaczerwienienie po zabiegu.

Klient powinien wiedzieć że:
Należy unikać ekspozycji na słońce w czasie zabiegu FluorOxygen +C
Nie wolno wykonywać zabiegu depilacji woskiem lub laserem tydzień po zabiegu FluorOxygen +C
Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny stosować produktów, które zawierają retinol
Nie należy wykonywać zabiegu u osób stosujących Roaccutane – lek na trądzik
Nie należy wykonywać zabiegu u osób stosujących kortyzon

> Zobacz pozostałe zabiegi na twarz