ME LINE – zabieg na przebarwienia skórne

ME Line – kuracja retinolowa przeciw przebarwieniom,  łojotokowi, trądzikowi  i starzeniu się skóry.

Pierwsze na świecie połączenie fizycznego i chemicznie stabilnego peelingu, który pozwala na usunięcie dużych i rozległych przebarwień, dodatkowo nadając skórze młodszy wygląd.

Wystarczy tylko 5 kroków do usunięcia przebarwień  i odmłodzenia skóry. Dwa pierwsze wykonamy w gabinecie, resztę będziesz stosować w domu przez 30 dni.  Tylko 30 dni cyklu odnowy skóry żeby wyeliminować przebarwienia, zwalczyć trądzik, zredukować cienie pod oczami i oznaki fotostarzenia, wygładzić zmarszczki mimiczne.  Już po zabiegu w gabinecie skóra zaczyna się łuszczyć, a przebarwienia widocznie się zmniejszają. Skóra stanie się nawilżona, ochroniona i odmłodzona.

Jedną z głównych przyczyn fotostarzenia skóry i melasy jest nadmierna ekspozycja na słońce i nadmierna produkcja melaniny – barwnika skóry, która widoczna jest w postaci przebarwień. Nie poradzą sobie z nimi łagodne peelingi chemiczne ani złuszczanie, gdyż mają zbyt powierzchniowe działanie. Przebarwienia wracają. Kuracja linią ME LINE różni się od innego rodzaju zabiegów depigmentujących i odmładzających stosowanych dotąd w kosmetologii i medycynie. Nie ma potrzeby wcześniejszego przygotowywania skóry lub stosowania miejscowo leków przygotowujących. Zabieg jest głęboki, jednak złuszczanie, które występuje, przebiega łagodniej niż przy średnich i intensywnych peelingach chemicznych. Wykonujemy go w dowolnej porze roku, jego przebieg jest bezpieczny także dzięki formule ochronnej w kosmetykach do stosowania domowego. Wykonywany jest już obecnie w wielu klinikach dermatologicznych na świecie.

Zyskujesz usunięcie przebarwień bez ich nawrotu, gdyż skuteczność preparatów MeLine została poparta wieloma badaniami. Badanie przeprowadzono na grupie 168 ochotnikach w celu oceny wyników leczenia zabiegiem ME  LINE – jako produktu o udowodnionej skuteczności przeciw przebarwieniom i działaniu anti-ageing.

Rezultaty:  

U 95% osób otrzymano doskonałe wyniki w przypadku walki z przebarwieniami. W grupie anti-ageing uzyskano 90% skuteczności, 85% w przypadku trądziku i 65% skuteczności w przypadku pacjentów z zaburzeniami pigmentacji skóry.
Bezpośrednie działania niepożądane są związane z łagodnym złuszczaniem się skóry i lekkim rumieniem. Skutków ubocznych nie stwierdzono.

Wnioski:

Zabieg ME LINE to innowacja w dziedzinie dermo kosmetyków dzięki zastosowaniu nowych odkryć kosmetologii i medycyny, także dzięki  swojej skuteczności i wszechstronności, obejmujący szereg różnych wskazań dermatologicznych tj. melasma, trądzik, przebarwienia i działanie anti-ageing.

ME LINE  Rezultaty po zabiegu:
– Wysoki rezultat już po kilku dniach od zabiegu
– Skuteczny na plamy przebarwieniowe
– Wykonywany na każdym typie skóry i niezależnie od pory roku
– Zabieg odmładzający

Do prawidłowego przebiegu procesu zabiegowego konieczne są preparaty  ME  LINE do stosowania w domu. Kliknij tu.

Zabieg może być stosowany jako łagodny – tj. z krótkotrwałym złuszczeniem. Lub jako kuracja miesięczna z utrwaleniem efektu przeciwstarzeniowego oraz w przypadku walki z przebarwieniami.   Otrzymasz instrukcję postępowania w domu i wizytę kontrolną. W przypadku głębokich utrwalonych przebarwień, z którymi nie poradziły sobie inne peelingi i kuracje, zabieg można powtórzyć po 30 dniach.

Zabieg ME  LINE możesz wykonać 3 razy w roku.

Wskazania: melasma, przebarwienia słoneczne, foto- i chronostarzenie, cienie pod oczami, trądzik i seborea, zmarszczki mimiczne

 

> Zobacz pozostałe zabiegi na twarz