INFUZJA TLENOWA

Infuzja tlenowa

Terapia czystym tlenem w połączeniu z dobranym do potrzeb skoncentrowanym składnikiem (serum)

Terapia urządzeniem OXYLAB to rewolucyjna metoda odmładzania skóry jej nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek. Nowoczesna metoda infuzji tlenowej powstała z myślą o osiągnięciu szybkich efektów w bezinwazyjny sposób.

Szereg naukowych badań pozwolił stworzyć idealne połączenie pracy na urządzeniu, a także wykorzystaniu specjalistycznych, dedykowanych preparatów bogatych w składniki aktywne. Synergia tych dwóch metod pozwala osiągnąć spektakularne i niezastąpione efekty. Infuzja tlenowa OXYLAB to jedyna infuzja, która posiada certyfikacje FDA zarówno na urządzenie jak i preparaty.

Połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu, czyli infuzji tlenowej oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym.

Zabieg jest bezinwazyjny, jest kosmetyczną i bezbolesną formą zabiegów anty-age. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

Terapia czystym tlenem: tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry.

Zabieg OXYLAB w PięknoSfera umożliwia prawidłowe rozpylanie serum na powierzchni skóry oraz wtłaczanie preparatów aktywnych do jej głębokich warstw. To pozwala modelować owal twarzy, natleniając ją oraz dotłaczając składniki aktywne.

Zabieg infuzji tlenowej wybierany jest nie tylko przez najlepsze kliniki w Polsce, a także rekomendowany przez wiele gwiazd, celebrytów, lekarzy i kosmetologów. To także najczęściej opisywana infuzja tlenowa w mediach.

Efekty:

– wkrótce opis

Wskazania:

– wkrótce opis

> Zobacz pozostałe zabiegi na twarz

> Cennik str.1