3 PEPTIDES – DOSKONAŁY ANTI-AGEING, BANKIETOWY LIFT

3 PEPTIDES AFRODITA – doskonały zabieg anti-ageing dla skóry oparty na biologicznie aktywnych peptydach

Innowacja 3 PEPTIDES to nowoczesna pielęgnacja skóty, która przeciwdziała wyraźnym oznakom starzenia na poziomie jej przyczyn oraz odmładza skórę zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dzięki mocy bioaktywnych peptydów działa bezpośrednio na komórki skóry oraz poprzez reakcję wszystkich rodzajów skórnych i naskórkowych genów odzyskuje ich młodzieńczy potencjał. Pobudza komórki, aby się szybciej dzieliły oraz powoduje większą syntezę kolagenu, elastyny, i kwasu hialuronowego. W efekcie spowalnia proces naturalnego starzenia się skóry oraz fotostarzenie skóry, a także kompleksowo ją odmładza poprzez:
• widoczną poprawę napięcia skóry,
• wygładzenie powierzchni skóry, oraz
• zniwelowanie zmarszczek
.

Rezultaty, które zachwycają*:
• lepsze napięcie: +19,5% i elastyczność +9% skóry,
• zmniejszona gęstość zmarszczek: -37% i objętość zmarszczek -18,5%

Polecane po zabiegu do pielęgnacji domowej kosmetyki z linii 3 PEPTIDES, dostępne u nas w gabinecie. Zaawansowane, wysokiej klasy formuły produktów 3PEPTIDES zapewniają doskonałą pielęgnację anti-age wszystkich rodzajów skóry po 30 roku życia oraz są szczególnie polecane dla skóry narażonej na przedwczesne starzenie się – zarówno endogenne jak i egzogenne. Idealny wybór dla rozwiązania problemów bardziej wymagających stanów skóry oraz dla wszystkich, którzy od pielęgnacji anti-age po prostu oczekują więcej!

> Zobacz pozostałe zabiegi na twarz

(promocja nie łączy się z innymi w tym z promocjami cenowymi na zabiegi i pakiety zabiegów / promocja trwa do 31.12.2017)

(*Badania in vivo na 23 ochotnikach, stosujących przez dwa miesiące dwa razy dziennie)