PRZEKŁUWANIE USZU BLOMDAHL

Przekłuwanie uszu

Bezbolesne przekłuwanie obu uszu na raz w przypadku dzieci. Kolczyki hipoalergiczne, sterylne z zerową (0%) zawartością niklu (Blomdahl) eliminują ryzyko alergii. Wykonanie z plastiku medycznego oraz z tytanu daje pewność, że nie rozwinie się reakcja alergiczna na nikiel. Budowa aparatu i kolczyki zapewniają sterylność i szybkie gojenie. Program do pielęgnacji w domu. Bezpłatna wizyta kontrolna.

Isnieje również możliwość zakupu w naszym gabinecie kolczyków do noszenia na codzień w różnych wzorach do wyboru firmy Blomdahl.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA
Na przekłucie uszu decydujemy się ze względów estetycznych. Jednakże musimy mieć również świadomość, że jest to zabieg medyczny. Podczas przekłuwania ciała naruszamy strukturę skóry, w wyniku czego dochodzi do kontaktu z krwią, co niesie za sobą niebezpieczeństwo zakażeń bakteryjnych oraz wirusowych, takich jak wirusowe zapalenie wątroby B i C oraz HIV. Dlatego też Blomdahl opracował jednorazwoe, sterylne systemy przekłuwania ciała, zapewniające klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Przekłuwanie uszy nasz gabinet kosmetyczny poleca dla: dzieci i dorosłych z alergią na nikiel, który często jest dodawany do złota czy srebra.

gabinet_kosmetyczny_olsztyn_przekluwanie obu uszu na raz uszu blomdahl 400px.jpg

> Zobacz pozostałe zabiegi