Rose de Mer – zestaw do pielęgnacji po peelingu

Rose de Mer – zestaw do pielęgnacji po peelingu.

Zestaw Rose de Mer Post-Peel Kit przeznaczony do pielęgnacji skóry po peelingu Rose de Mer. Pomoże wzmocnić i przedłużyć wyniki zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Pielęgnacja preparatami wchodzącymi w zestaw odbywa się w trzech etapach: wysuszenie, złuszczenie i odnowienie skóry. Zapewni najlepszą ochronę po peelingu, przed nawrotem trądziku, szkodliwym wpływem otoczenia oraz będzie likwidować podrażnienia. Efekt da się zauważyć już po tygodniu – skóra odświeżona, promieniująca zdrowiem i o równomiernym kolorycie.

Rose de Mer Clean and Gentle
Delikatny preparat do oczyszczania skóry po peelingu. Zawiera unikalną mieszaninę naturalnych saponin, które w łagodny sposób oczyszczają skórę. Dodatek alfa hydroksykwasów nadaje skórze odpowiednie pH, a triclosan działa dezynfekująco.

Aktywne składniki  to m.in. ekstrakt z oczaru wirginijskiego, ekstrakt z kwiatów ogórka siewnego, ekstrakt z kwiatów rumianka pospolitego, ekstrakt z mydłoka, ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, mocznik, hydroksyetyloceluloza, ekstrakt z kwiatów nagietka lekarskiego, kwas mlekowy, sól disodowa glicynianiu kokosowego.
Stosowanie:  Po 24 od peelingu nanieść na zwilżoną skórę niewielką ilość preparatu, okrężnymi ruchami masować twarz i szyję, po czym zmyć ciepłą wodą. Stosować  wieczorem lub rano i wieczorem.

 

Rose de Mer Dry Out. Krok 1.

Serum podsuszające ułatwia proces podsuszania, rozpoczęty podczas zabiegu w salonie kosmetycznym. Nadaje efekt okluzji w celu spotęgowania wpływu peelingu, sprawia, że skóra jest gładka, równa. Preparat  rozjaśnia przebarwienia i stymuluje przemianę komórkową dzięki obecności kwasu kojowego, arbutyny, alantoiny i witaminy A. Jednocześnie serum łagodzi podrażnienia dzięki zawartości w niej gliceryzatu dipotasowego

Aktywne składniki: gliceryzat dipotasowy, kwas salicylowy, hydroksyetyloceluloza, kwas kojowy, arbutyna, mocznik, palmitynian retinylu, alantoina, kwas mlekowy, hialuronian sodu.
Stosowanie: Korzystać z preparatu należy jedynie  w ciągu pierwszych dwóch dni po peelingu w salonie. Jeśli peeling wykonany był w salonie wieczorem, wówczas stosowanie rozpocząć kolejnego dnia i stosować przez 2 doby. Jeśli peeling w salonie wykonany był w godzinach porannych, nakładanie Kroku 1. rozpocząć należy tego dnia wieczorem.  Nanosić cienką warstwę serum na strefę po peelingu co 2-3 godziny. Pozostawić do momentu wyschnięcia. Preparat wywołuje mocny efekt podsuszający. Ciągły ruch mięśni mimicznych (mowa, jedzenie) może wzmacniać ściągnięcie. Ale jeśli zauważysz, że skóra jest zbyt przesuszona, należy zaniechać stosowania preparatu i zwrócić się do swojego kosmetologa. Najprawdopodobniej zwiększone zostaną odstępy czasowe między aplikacjami.

 

Rose de Mer Calm& Hydrate. Krok 2.

Serum kojące i nawilżające bogate w antyutleniacze, przeciwdziałające szkodliwemu wpływowi wolnych rodników oraz składniki, które odmładzają skórę, zapobiegają jej starzeniu się, odnawiają, poprawiają wygląd zewnętrzny oraz optymalnie nawilża ściągającą skórę.

Aktywne składniki: mleczan sodu, fruktoza, mocznik, ekstrakt z kwiatów arniki górskiej, ekstrakt z lukrecji gładkiej, ekstrakt z kwiatów rumianka pospolitego , alantoina, hialuronian sodu
Stosowanie: Korzystanie z preparatu należy rozpocząć  po etapie podsuszenia czyli  w ok. 3. dniu po peelingu, jednocześnie z serum Rose de Mer Soothing & Repair (krok 3). Nanieść kilka kropel serum Rose de Mer Calm & Hydrale na oczyszczoną za pomocą Clean and Gentle skórę. (Na to Krok 3.)  Stosować 4-6 razy dziennie nawet przez  10-14 dni.

 

Rose de Mer Smooth & Repair. Krok 3.

Serum do wyrównania i odnowienia skóry  Rose de Mer Smooth & Repair poprawia elastyczność skóry i likwiduje podrażnienia po peelingu. Preparat zastępuje Naturalny Czynnik Nawilżający skóry, a kwas hialuronowy zatrzymuje wilgoć  w jej głębokich warstwach podczas złuszczania i odsłonięcia głębokich warstw naskórka.

Skłądniki aktywne: olej z nasion winogron, olej z kwiatów nagietka lekarskiego, olej sojowy, ubichinon (koenzym 010), kwas liponowy, olej z rokitnika, likopen, palmitynian retinylu, octan  tokoferolu
Stosowanie: Korzystać od 3 dnia po peelingu. Na umytą za pomocą Clean and Gentle skórę nieść kilka kropel serum po uprzednim zastosowaniu preparatu Rose de Mer Cal m & Hydrate krok 2.  Stosować 4-6 razy dziennie nawet przez  10-14 dni.

 

Rose de Mer Peel& Renew. Krok 4.

Maseczka odbudowująca o przyjemnej konsystencji zawierająca składniki odbudowujące, likwiduje pozostały zrogowaciały naskórek, głęboko nawilża skórę (witaminy A,E, alantoina), ceramidy 3 i 4 odnawiają cerę. Olej arachidowy poprawia barierę ochronną naskórka.

Składniki aktywne:  olejek arachidowy, wosk mikrokrystaliczny, wosk pszczeli, tri gliceryd kaprylowo-kaprynowy, masło Shea, ceramid-3, ceramid-4, palmitynian retinylu, octan  tokoferolu, siarczan magnezu, allantoina
Stosowanie: Preparat stosuje się od ok. 4-5 dnia po peelingu (pod warunkiem ze już nastąpiło łuszczenie) . Nanieść delikatną maseczkę Rose de Mer Peel & Renew na umytą za pomocą Clean and Gentle i oszuszoną skórę. Lekko masować przez 2-4 minuty. Pozostawić na 30 miniut, następnie ostrożnie zmyć zwilżoną chusteczką. Następnie położyć krok 2 i 3. Używać 1 lub 2 razy dziennie przez kolejne dni, tak długo jak występuje złuszczanie.

Przed wyjściem na dwór bezwzględnie nałożyć Cover Rose de Mer.

 

> Zobacz pozostałe kosmetyki do pielęgnacji domowej