DR. CYJ PEPTYDOWA KURACJA PRZECIWKO WYPADANIU WŁOSÓW

DR CYJ peptydowa terapia przeciwko wypadaniu włosów, pobudzenie wzrostu i zagęszczenie.

DR. CYJ Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego. To nie tylko skład, ale również zupełnie nowa opatentowana technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH, działająca jeszcze przez 14 dni po aplikacji.

Zabieg przeciw wypadaniu włosów Dr Cyj Hair Filler przeznaczony jest dla kobiet jak i dla mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego jak i tego spowodowanego stresem, złą dietą czy częstym farbowaniem, trwałą. Dzięki mezoterapii możesz skutecznie powstrzymać wypadanie włosów, jednocześnie przyspieszyć ich odrastanie, pogrubić i zagęścić włosy.

Właściwości:
– powstrzymuje wypadanie włosów
– skuteczny w walce z alopecją
– przyspiesza odrost włosów
– pogrubia i zagęszcza włosy
– pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
– rewitalizuje mieszki włosowe
– pielęgnuje skórę głowy
– wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

Przebieg
Preparat podajemy metodą iniekcji (mezotarepia), cieniutką igłą z ampułko-strzykawki. Zabieg jest prawie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, jednak u pacjentów wrażliwych na ból można zastosować maść znieczulającą.

Efekty
Dr Cyj Hair Filler jest to jedyny preparat do mezoterapii skóry głowy z zawartością siedmiu opatentowanych peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym. Zabieg ten jest z powodzeniem stosowany u osób mających problem z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem, rzadkością włosów na przodzie i zakolach.

Częstotliwość
Zabieg trwa ok. 30 min. Zalecamy aby procedurę powtarzać w serii 4 zabiegów oraz w odstępie 2 tygodni. Cała terapia trwa 2 miesiące. Dla podtrzymania efektu warto wykonać zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Przeciwwskazania :

– choroba nowotworowa
– choroby autoimmunologiczne
– niewyrównana cukrzyca
– choroby reumatologiczne
– stany zapalne okolicy owłosionej skóry głowy
– otwarte rany okolicy owłosionej skóry
– przyjmowanie leków immunosupresyjnych
– terapia sterydowa
– powtarzające się anginy
– zapalenie wsierdzia
– ciąża i okres karmienia piersią
– dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia

 

> Zobacz pozostałe zabiegi mezoterapii