PRZEKŁUWANIE USZU BLOMDAHL®

Przekłuwanie uszu metodą BLOMDAHL®

Bezbolesne przekłuwanie uszu obu na raz w przypadku dzieci. Kolczyki hipoalergiczne, sterylne z zerową (0%) zawartością niklu (Blomdahl) eliminują ryzyko alergii. Wykonanie z plastiku medycznego oraz z tytanu daje pewność, że nie rozwinie się reakcja alergiczna na nikiel. Budowa aparatu i kolczyki zapewniają sterylność i szybkie gojenie. Program do pielęgnacji w domu. Bezpłatna wizyta kontrolna.

Isnieje również możliwość zakupu w naszym gabinecie kolczyków do noszenia na codzień w różnych wzorach do wyboru firmy Blomdahl.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA

Na przekłuwanie uszu decydujemy się ze względów estetycznych. Jednakże musimy mieć również świadomość, że jest to zabieg medyczny. Podczas przekłuwania ciała naruszamy strukturę skóry, w wyniku czego dochodzi do kontaktu z krwią, co niesie za sobą niebezpieczeństwo zakażeń bakteryjnych oraz wirusowych, takich jak wirusowe zapalenie wątroby B i C oraz HIV. Dlatego też Blomdahl opracował jednorazwoe, sterylne systemy przekłuwania ciała, zapewniające klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

8 ZASAD GWARANTYJĄCYCH SUKCES:

1. Dla dzieci – tylko co najlepsze
Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy BLOMDAHL to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.

2. Dwie dziurki – jedno przekłucie
Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci i ich rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzony zostanie zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie – stosujemy BLOMDAHL Medical Ear Piercing i przekłuwamy obydwoje uszu jednocześnie.

3. Złoto już nie takie dobre

Około 10% populacji to ludzie uczuleni na złoto. Dlatego czołowi dermatolodzy nie zalecają stosowania produktów wykonanych ze złota do przekłuwania uszu i noszenia złotych kolczyków w początkowym okresie gojenia rany. BLOMDAHL opracował najlepsze rozwiązanie – Złoty Tytan. Widoczna część kolczyka pokryta jest złotym kolorem, natomiast część bezpośrednio stykająca się ze skórą, wykonana jest z czystego tytanu klasy medycznej. Podobnie wykonane są kolczyki z powłoką w kolorze srebra – Srebrny Tytan. Równie bezpieczne pod względem medycznym są kolczyki w całości wykonane z czystego medycznego tytanu – Naturalny Tytan.

4. Przekłuwaj uszy grubszymi kolczykami
Do przekłuwania uszu stosujemy kolczyki o nieco grubszych sztyftach niż w zwykłych kolczykach. Dlaczego? Po wyjęciu kolczyka sześć tygodni od przekłucia, dziurka natychmiast się kurczy. Grubszy sztyft zapewnia dodatkowy margines bezpieczeństwa. Można z łatwością założyć zwykły kolczyk, nie narażając delikatnych ścianek dziurki na podrażnienie i infekcję. Dlatego kolczyki do przekłuwania uszu firmy BLOMDAHL mają nieco grubsze sztyfty niż zwykłe kolczyki.

5. Zatyczka – klucz do szybkiego gojenia
Cyrkulacja powietrza w miejscu przekłucia ucha zapewnia lepsze gojenie. Opatentowanan zatyczka firmy BLOMDAHL zatrzymuje się na blokadzie umieszczonej na sztyfcie i całkowicie zasłania ostrą końcówkę sztyftu. Zatyczka pozostaje w bezpiecznej odległości od płatka ucha i nie można jej docisnąć, dzięki temu powietrze swobodnie dociera do miejsca przekłucia.

6. Bliski kontakt – maksymalna ochrona

Zarówno kolczyk jak i zatyczka umieszczone są w sterylnej kasecie, dzięki czemu nie ma możliwości przypadkowego zetknięcia się kolczyka z dłońmi lub uchem klienta. Równocześnie kaseta skonstruowana jest w taki sposób, że z łatwością można uchwycić płatek ucha. Wystarczy nacisnąć spust i aparat sam wykonuje całą pracę. Nie ma szybszej i bardziej bezbolesnej metody. BLOMDAHL zapeania maksymalną ochronę.

7. Uważaj na produkty „bezniklowe” – wybierz bezpieczne dla skóry
Wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek.  Nikiel jest materiałem wywołującym alergie. Dlatego też kolczyki do przekłuwania i biżuteryjne opracowane przez BLOMDAHL wykonane są z plastiku chirurgicznego z 0% zawartością niklu oraz z czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium), dzięki czemu została wyeliminowana możliwość rozwinięcia się alergii na nikiel.

8. Biżuteria hipoalergiczna przyjazna dla skóry

Ranka po przekłuciu ucha goi się ponad rok. W tym czasie, zagrożenie wystąpieniem alergii na nikiel jest największe. Dlatego BLOMDAHL opracował szeroką ofertę kolczyków bezpiecznych dla skóry – Blomdahl Caring Jewellery. Nosząc kolczyki hipoalergiczne Blomdahl niwelujesz niebezpieczeństwo powstania alergii na nikiel. Kolczyki polecamy również dla osób, które mają już alergię na nikiel i nie moga nosić żadnych kolczyków.

Polecamy przekłuwanie uszu tą metodą dla: dzieci i dorosłych z alergią na nikiel, który często jest wproduktach ze złota czy srebra, a nawet platyny lub by zapobiec tej alergii oraz jej następstwom.

gabinet_kosmetyczny_olsztyn_przekluwanie obu uszu na raz uszu blomdahl 400px.jpg

> Zobacz pozostałe zabiegi