MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Makijaż permanentny ust

Idealny kształt i piękny kolor ust. Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Makijaż permanentny ust to wygoda i oszczędność czasu, komfort na basenie, w saunie i pewność perfekcyjnego makijażu o każdej porze dnia. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej, świeżo i naturalnie pięknie.

Korzystając z naszej oferty makijażu permanentnego możesz podkreślić kontur swoich ust wyrównując niedoskonałości w ich kształcie. Kolor pigmentu dobierzemy do naturalnej barwy twoich warg i twojego typu urody. Polecamy również naszą ekskluzywną specjalność, jaką jest pełne cieniowanie ust. Dysponujemy bogatą paletą barw umożliwiającą wykonanie makijażu naturalnymi bądź aktualnie najmodniejszymi kolorami.

Przed zabiegiem:

Zadbaj, aby usta i skóra wokół przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone, gdyż wtedy lepiej przyjmują i wchłaniają pigment. To pozwoli nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym usta będą bardziej wyraziste, o ładniejszym i dłużej utrzymującym się kolorze.

Po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu bardzo delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta trzeba nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego ochronę skóry. Po pewnym czasie można stosować Shea Lip Balm LTL. Przed i po posiłkach usta powinny być dezynfekowane (dotyczy to zwłaszcza ust skłonnych do opryszczek lub infekcji).

Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia. Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu permanentnego.

Przeciwwskazania do zabiegu:
– cukrzyca,
– łuszczyca,
– przyjmowanie leków sterydowych,
– bielactwo,
– choroby siatkówki i rogówki oka,
– czynne zmiany skórne,
– infekcje, stany podgorączkowe,
– ciąża i karmienie piersią,
– przyjmowanie leków na krzepnięcie krwi,
– hemofilia,
– nowotwór i do 5 lat po zakończeniu leczenia.

> Zobacz pozostałe makijaże premanentne