Aktualności / Promocje


Warning: Illegal string offset 'class' in /home/users/mvizual/public_html/psfera/wp-content/themes/wp_beaute5-v1.0.1/panel/snippets/featured_image_single.php on line 36
gabinet kosmetyczny olsztyn pięknosfera aktualności makijaż permanentny olsztyn ust brwi kreska oczu eyeliner 386x200px

makijaż permanentny

Makijaż permanentny  (makijaż trwały, mikropigmentacja) to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na poprawę i podkreślenie urody. Polega on na wprowadzeniu przez linergistkę pigmentów mineralnych, by w sposób naturalny podkreślać kontury i czerwień wargową ust, brwi i linie rzęs. Ale nie tylko – techniki makijażu permanentnego wykorzystuje się też w celach medycznych, chociażby do maskowania blizn, bielactwa albo po mastektomii, w celu rekonstrukcji brodawek sutkowych a także mikropigmentacja skóry głowy u mężczyzn i kobiet z widocznym problemem przerzedzenia lub utraty włosów służy optycznej poprawie wyglądu.

Makijaż permanentny w naszym gabinecie kosmetycznym PieknoSfera wykonywane są w oparciu o ugruntowaną wiedzę i doświadczenie profesjonalnej linergistki z użyciem wysokiej klasy pigmentów i urządzeń. Jest to makijaż utrzymujący się 3-5 lat.

Opisy zabiegów znajdą Państwo tytaj.

(promocje nie łączą się)