Aktualności / Promocje

gabinet kosmetyczny olsztyn pięknosfera promocja voucher na prezent zaproszenie bon podarunkowy 386x200px

Voucher na prezent to wspaniały prezent!

Voucher (zaproszenie, bon) możesz zamówić osobiście, telefonicznie lub mailowo: gabinet@pieknosfera.pl.

Spraw miłą niespodziankę swoim bliskim!

Jak odebrać?

1. W gabinecie PięknoSfera Voucher ma formę imiennego, eleganckiego, otwieranego zaproszenia w formacie DL, zapakowanego w ozdobną kopertę. Wypisywany i opłacany jest na miejscu. Zapraszamy, w godzinach 13-18, sobota 10-14, poniedziałki – nieczynne.

2. Na swojej skrzynce e-mail Voucher taki jest przeznaczony do samodzielnego wydruku lub przesłania w formie elektronicznej osobie obdarowanej (format druku A4 składany do DL). Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy >>KONTAKT lub na maila gabinet@pieknosfera.pl Napisz, dla kogo ma być prezent i na jaką kwotę lub na jaki zabieg. (Jeśli nie znasz potrzeb obdarowywanej osoby, wybierz voucher kwotowy.) Otrzymasz dalsze instrukcje, a my graficznie przygotujemy twoje zaproszenie. Płatność przelewem.

voucher-do-druku_gabinet_kosmetyczny_olsztyn_promocja_386x200px

3. Voucher wysłany Pocztą Polską na adres osoby obdarowanej. Voucher w postaci eleganckiego, otwieranego zaproszenia w formacie DL, wyślemy pocztą tradycyjną pod wskazany adres (opcja dodatkowo płatna +7 zł). Zgłoś swoje zapotrzebowanie przez formularz kontaktowy >>KONTAKT lub na maila gabinet@pieknosfera.pl Napisz, dla kogo ma być prezent i na jaką kwotę lub na jaki zabieg. (Jeśli nie znasz potrzeb obdarowywanej osoby, wybierz voucher kwotowy.) Otrzymasz instrukcje. Płatność przelewem.

Voucher na zabiegi relaksacyjno-pielęgnacyjne to wspaniały pomysł na prezent na każdą okazję, który z pewnością ucieszy obdarowania osobę!

Zapraszamy!  🙂

REGULAMIN  ZAKUPU  VOUCHERA
1. Obejmuje dowolne usługi z bieżącej oferty gabinetu PięknoSfera. Voucher może mieć wartość kwotową, ustaloną przy zakupie lub zawierać konkretną usługę/usługi z oferty.
2. Realizację vouchera należy rozpocząć przed upływem jego ważności.
3. Termin ważności jest oznaczony na voucherze. Nie wykorzystana kwota podczas realizacji, przechodzi na kolejną wizytę.
4. Realizacja vouchera może być rozłożona w przedziale czasowym nie dłuższym niż 60 dni od daty, rozpoczęcia jego realizacji.
5. Za realizację vouchera przyjmuje się datę świadczenia usługi.
6. W przypadku braku wolnych miejsc voucher będzie realizowany w najbliższych wolnych terminach w godzinach otwarcia gabinetu.
7. Po upływie terminu ważności voucher nie będzie realizowany.
8. Voucher nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.
9. Voucher imienny może zostać przekazany przez posiadacza i zrealizowany na rzecz osób trzecich. Odpowiedzialność za wykorzystany voucher ponosi posiadacz vouchera.
10. Zakup vouchera oznacza akceptację niniejszego regulaminu. Regulamin dostępny jest na stronie www i w gabinecie.
11. Regulamin obowiązuje od 01.10.2019r.

(promocje nie łączy się z innymi w tym z promocjami cenowymi na zabiegi i pakiety zabiegów)