Aktualności / Promocje

gabinet kosmetyczny olsztyn voucher na prezent pieknosfera 062021_386x200px

Voucher na prezent to wspaniały prezent!

Voucher (zaproszenie, bon) możesz zamówić osobiście, telefonicznie lub mailowo: gabinet@pieknosfera.pl.

Spraw miłą niespodziankę swoim bliskim!

Jak odebrać?

1. W gabinecie PięknoSfera Voucher ma formę imiennego, eleganckiego, otwieranego zaproszenia w formacie DL, zapakowanego w ozdobną kopertę. Wypisywany i opłacany jest na miejscu. Przed przyjazdem prosimy o ustalenie godziny zakupu vouchera, gdyż gabinet pracuje w godzinach nieregularnych.

2. Na swojej skrzynce e-mail Voucher taki jest przeznaczony do samodzielnego wydruku lub przesłania w formie elektronicznej osobie obdarowanej (format druku A4 składany do DL). Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy >>KONTAKT lub na maila gabinet@pieknosfera.pl Napisz, dla kogo ma być prezent i na jaką kwotę lub na jaki zabieg. (Jeśli nie znasz potrzeb obdarowywanej osoby, wybierz voucher kwotowy.) Otrzymasz dalsze instrukcje, a my graficznie przygotujemy twoje zaproszenie. Płatność przelewem.

3. Voucher wysłany Pocztą Polską na adres osoby obdarowanej. Voucher w postaci eleganckiego, otwieranego zaproszenia w formacie DL, wyślemy pocztą tradycyjną pod wskazany adres (opcja dodatkowo płatna +7 zł). Zgłoś swoje zapotrzebowanie przez formularz kontaktowy >>KONTAKT lub na maila gabinet@pieknosfera.pl Napisz, dla kogo ma być prezent i na jaką kwotę lub na jaki zabieg. (Jeśli nie znasz potrzeb obdarowywanej osoby, wybierz voucher kwotowy.) Otrzymasz instrukcje. Płatność przelewem.

Voucher na zabiegi relaksacyjno-pielęgnacyjne to wspaniały pomysł na prezent na każdą okazję, który z pewnością ucieszy obdarowania osobę!

Zapraszamy!  🙂

REGULAMIN WYKORZYSTANIA VOUCHERA
1.Voucher imienny obejmuje dowolne usługi z bieżącej oferty gabinetu PięknoSfera. (Oferta dostępna na www.pieknosfera.pl).
2. Voucher może opiewać na wartość kwotową, określoną przy zakupie (voucher otwarty) lub zawierać wybraną usługę/usługi z oferty. Istnieje możliwość zamiany usług na inne z oferty. Zgłoszenia należy dokonać przy zapisie.
3. Realizacja vouchera odbywa się po uprzednim ustaleniu terminu wizyty. Telefonicznie, pod numerem telefonu widniejącym na voucherze lub osobiście.
4. Wybór terminu wizyty jest ograniczony godzinami pracy gabinetu oraz terminami już zajętymi. Zapis na usługę będzie realizowany w miarę wolnych miejsc. Zachęcamy do rezerwacji dogodnego dla siebie terminu z wyprzedzeniem.
5. Za realizację vouchera przyjmuje się świadczenie usługi (wizytę).
6. Zgłoszenia zapisu na wizytę po upływie terminu ważności widniejącego na voucherze, nie są realizowane.
7. W przypadku okresu gdy gabinet nie pracuje (np. urlop, nakazy państwowe), ważność vouchera jest przedłużana o ten okres czasu.
8. Realizacja vouchera może być rozłożona w czasie, na kilka wizyt. Kwota/usługi nie wykorzystane podczas jednej wizyty przechodzą na kolejną.
9. Okres realizacji vouchera wynosi nie więcej niż 90 dni od dnia rozpoczęcia realizacji usług. Po upływie tego czasu voucher nie jest realizowany.
10. Zmiana terminu wizyty przez klienta może odbyć się jeden raz, pod warunkiem jej zgłoszenia telefonicznego/SMS co najmniej 24 godziny przed terminem wizyty.
11. Niestawienie się na wizytę przy jednoczesnym braku zgłoszenia nieobecności jest jednoznaczne z rezygnacją z realizacji vouchera.
12. Voucher nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.
13. Voucher imienny może zostać przekazany przez posiadacza i zrealizowany na rzecz osób trzecich. Odpowiedzialność za wykorzystany voucher ponosi jego posiadacz.
14. Zakup vouchera oznacza akceptację niniejszego regulaminu. Regulamin dostępny jest na stronie www i w gabinecie.
15. Regulamin obowiązuje od 23.11.2020r.

(promocje nie łączy się z innymi w tym z promocjami cenowymi na zabiegi i pakiety zabiegów)