Aktualności / Promocje

gabinet kosmetyczny olsztyn pięknosfera aktualnosci zmiana lokalizacji gabinetu pstrowskiego 14 b b nowa lokalizacja gabinetu 386x200px

nowa lokalizacja naszego gabinetu kosmetycznego PięknoSfera!

Informujemy naszych obecnych i przyszłych Klientów, że od 1 września 2017 roku nasz gabinet kosmetyczny mieści się pod adresem ul.Pstrowskiego 14 B/B (blok z pasażem usługowym za marketem Tesco).

UWAGA! Zgodnie z wprowadzonymi przez miasto Uchwałami w sprawie zmian nazw ulic informujemy, że od grudnia 2017 r., ul. Pstrowskiego zmieniła swoją dotychczasową nazwę na ul. 5 Wileńskiej Brygady AK. Jednak na mapach, w nawigacjach GPS, oznaczeniach bloków, przystankach może jeszcze widnieć stara nazwa ulicy.

Dla zmotoryzowanych dostępne są bezpłatne parkingi: duży parking przed marketem Tesco, jak i za marketem gdzie mogą Państwo pozostawić samochód i na pieszo przechodząc przez otwartą furtkę w ogrodzeniu na tyłach marketu po 20 metrach być już w PięknoSferze; jak również parking przed gabinetem kosmetycznym z miejscami ogólnodostępnymi na terenie osiedla mieszkaniowego na który wjadą Państwo od wewnętrznej ulicy Pstrowskiego przez otwarty szlaban wjazdu na osiedle.

Poruszającym się komunikacją miejską proponujemy przystanki:
„Dywizjonu 303” tramwaje linii nr 1, 2, 3 oraz autobus nr 127
„Tesco – Pstrowskiego” autobus nr 103
„Tesco – Dworcowa” autobusy nr 103 i 120

Zapraszamy 🙂