Aktualności / Promocje


Warning: Illegal string offset 'class' in /home/users/mvizual/public_html/psfera/wp-content/themes/wp_beaute5-v1.0.1/panel/snippets/featured_image_single.php on line 36
gabinet kosmetyczny olsztyn pięknosfera aktualnosci forever fit living suplementy aloes c9 386x200px

forever FIT program dla każdego

Bezpieczne przeprowadzenie przez cały program, opieka nad pacjentem oraz bezpłatne specjalistyczne doradztwo prozdrowotne po kuracji.
Możliwość konsultacji lekarskich.

Program Forever FIT jest nowoczesnym planem do oczyszczania, odchudzania i rzeźbienia sylwetki w trzech łatwych krokach. Dążenie do zdrowszego stylu życia nie jest łatwe… Ale niewiele wartościowych rzeczy takie jest. Trzy skuteczne zestawy produktów CLEAN 9, F15 i VITAL 5, z których składa się Forever F.I.T. zapewniają ci wszystko, czego potrzebujesz, by wyglądać i czuć się lepiej.

Forever Clean 9 – Został on stworzony, by wesprzeć usunięcie z organizmu toksyn oraz pomóc ci poczuć się lżej i mieć więcej energii. Program C9 może ci pomóc wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający da narzędzia potrzebne do zapoczątkowania procesu transformacji twojego ciała! Czego możesz się spodziewać w ciągu następnych 9 dni? Będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Zaczniesz eliminować nagromadzone toksyny, przez które możesz nie przyswajać w pełni substancji odżywczych z pożywienia. Poczujesz się również lżej i zyskasz więcej energii, udowadniając, że potrafisz przejąć kontrolę nad swoim apetytem. Zobaczysz, jak twoje ciało zaczyna się zmieniać.

Forever F15 – odżywczy program kontroli wagi, oferuje spersonalizowane podejście do lepszego wyglądu i samopoczucia. Wybierz odpowiedni dla siebie poziom fitness (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany), który pomoże ci osiągnąć cele i sprawi, że wyruszysz w drogę ku trwałej zmianie.

POCZĄTKUJĄCY – Fitness i prawidłowe odżywianie to dla ciebie coś nowego? Zacznij od F15 Początkujący 1 i 2. Opanuj podstawowe ćwiczenia fitness z zakresu treningu siłowego i cardio. Z tym zestawem zbudujesz fundament. Dzięki produktom do kontroli wagi, łatwym do przestrzegania planom suplementacji i odżywiania, przepisom kulinarnym na zdrowe dania oraz cennym wskazówkom dla zdrowego stylu życia, takim jak korzyści białka i sposoby na lepsze śniadanie.

ŚREDNIOZAAWANSOWANY – Prowadzisz umiarkowanie aktywny styl życia i szukasz sposobu, by zwiększyć tempo? Wybierz F15 Średniozaawansowany 1 i 2. Program obejmuje suplementy dla kontroli wagi. Zdrowe przepisy kulinarne oraz specjalne zaprojektowane zestawy ćwiczeń, które obejmują trening interwałowy i jogę F.I.T., by pomóc ci dostrzec zmiany w swoim ciebie i zbudować czystą masę mięśniową. Poznaj korzyści treningu oporowego i HIIT. Zdobądź wiedzę, która pomoże ci dokonać trwałej zmiany, np. jak walczyć z zachciankami lub jakie znaczenie dla odchudzania ma sen.

ZAAWANSOWANY – Dla tych, którzy są już bardzo aktywni, ale szukają odpowiedniego programu do osiągnięcia swoich zamierzeń mamy F15 Zaawansowany 1 i 2. Ta część programu skupia się na wyrzeźbieniu masy mięśniowej, poprzez ukierunkowane ćwiczenia i wymagający trening cardio. Oferuje również bardziej zaawansowane idee, takie jak dostosowywanie odżywiania do typu budowy ciała oraz jego odpowiednie pory.

Forever Vital 5  – Gdy jesteśmy zabiegani – a zdarza się to całkiem często – możemy sięgać po takie jedzenie, które mamy pod ręką, nie zastawiając się, czy dostarcza nam ono ważnych witamin i minerałów. I tu pole do popisu ma ostatnia część programu Forever F.I.T.. Vital 5 zawiera pięć fantastycznych produktów Forever, które współgrają ze sobą, by dostarczać twojemu organizmowi kluczowe substancje odżywcze, potrzebne, by wyglądać i czuć się lepiej. Tu nie chodzi jednak tylko o witaminki 😉 Kompleksowa droga do dobrego zdrowia prowadzi przez maksymalizację wchłaniania substancji odżywczych z Forever Aloe Vera Gel i Forever Active Probiotic; optymalizację krążenia z Omega 3 z Forever Arctic Sea i ARGI+; oraz wzmocnienie z Forever Daily – które jest źródłem ponad 55 substancji odżywczych, w tym witamin i minerałów.Korzystaj z Vital 5 jako programu suplementacyjnego po osiągnięciu pożądanej wagi lub dla codziennego zaawansowanego odżywiania, gdy nie chcesz się odchudzać.

Chcesz pozdnać szczegóły, dowiedzieć się więcej – zadzwoń do nas kom.  795289165