Aktualności / Promocje

Na jakich produktach kosmetycznych pracujemy? TYLKO na działających!

O marce CHRISTINA.

Christina to marka światowej klasy korzystająca z zaawansowanych technologii przy opracowywaniu wyspecjalizowanych kosmetyków na potrzeby salonów kosmetycznych i klientów na całym świecie. Firma wyrosła z wizji jednej kobiety i jej pragnień, aby radykalnie poprawić jakość pielęgnacji skóry klientów.

Christina Zehavi, doświadczona kosmetolog, dokładnie wiedziała, czego potrzebuje do spełnienia swojego wielkiego marzenia: nowoczesnych produktów do pielęgnacji w salonie i dla klientów do użytku domowego, opracowanych tak, aby ich działanie mogło się uzupełniać. Do tego szkolenia dla współpracujących z firmą Christina fachowców, by mogła być pewna, że przy każdym zabiegu zostaną osiągnięte najlepsze możliwe rezultaty.

We współpracy ze światowej sławy naukowcami, a także czerpiąc z dorobku przodujących ośrodków badawczych, laboratoria i dział produkcji firmy Christina wytwarzają przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, wyspecjalizowane kosmetyki do rozesłania na cały świat w ilości 20 000 sztuk dziennie. Oferowane kremy dają niezachwiane uczucie zdrowia i świeżości, żele i preparaty wysoką zawartość witamin, kwasu hialuronowego, wyciągi z roślin wodnych i lądowych dające skórze olśniewającego wyglądu i delikatności.  Kadra naukowa Christiny prowadzi nieustające poszukiwania nowych składników aktywnych, by móc dostarczyć coraz efektywniejsze i najbezpieczniejsze zabiegi i produkty.

Ponadto marka Christina wdrożyła niezwykle surowe procedury kontroli jakości. Każdy produkt Christiny spełnia wymogi certyfikatu ISO i GMP, a także ostre standardy samej firmy – wszystko po to, by każdy miligram kosmetyku spełniał obietnice producenta.

Uwaga, jaką poświęca firma Christina w wykorzystywaniu jedynie najlepszej jakości zdobyczy naukowych i najczystszych składników roślinnych owocuje bezpiecznym oraz skutecznym działaniem zapobiegawczym, leczniczym i dobranym do specyficznych potrzeb skóry. Każdy produkt jest niezwykle starannie testowany w laboratorium i osobiście przez Christinę w praktyce, by zagwarantować, że produkty jej marki skutecznie działają w salonie i w domu.

Każda linia dedykowana jest specyficznym problemom skóry. Kosmetyki opracowane są tak, aby zajmowały się nią pod wieloma kątami, brane są pod uwagę przyczyny i symptomy w każdej potrzebującej działania warstwie skóry. Wszystkie dolegliwości poddawane są wszechstronnej terapii, w której synergicznie łączy się działanie w salonie z pielęgnacją domową dla uzyskania optymalnych wyników. Rezultaty są natychmiastowe, długotrwałe, widoczne i dające się łatwo ocenić.

Produkty Christiny są stosowane od dziesięcioleci na całym świecie; w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Stanach Zjednoczonych, zapewniając zapobieganie, terapię i utrzymanie prawidłowej kondycji skóry, by była zdrowsza i młodziej wyglądała. Christina spełnia swoje obietnice: twoja skóra będzie wyglądała lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Christina. To po prostu działa.

Christina wykorzystuje najnowocześniejsze innowacje naukowe w połączeniu z praktyczną wiedzą

kosmetyczną – dzięki temu stosowanie produktów Christiny przynosi więcej, niż zwykle oczekuje się od produktów kosmetycznych. Rezultaty terapii zapobiegawczych i interwencyjnych są wyjątkowe i wiodące na rynku. Christina stworzyła nowy standard w pielęgnacji skóry dzięki efektywnym, technicznie zaawansowanym i bezpiecznym kuracjom dającym widoczne, długotrwałe rezultaty.

Christina dostarcza nowoczesne produkty dające skuteczne rezultaty przy trudnych problemach skóry.